Головна / Військова допомога / США виділять $6 млрд на замовлення зброї для України, - Ллойд Остін

США виділять $6 млрд на замовлення зброї для України, - Ллойд Остін

США виділять $6 млрд на замовлення зброї для України, - Ллойд Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що Сполучені Штати виділяють 6 мільярдів доларів на військову допомогу Україні через механізм замовлення зброї в американських виробників.

Про це він заявив під час пресконференції після 21-го засідання Контактної групи з питань оборони України 26 квітня.

Остін згадав про нещодавно наданий Україні пакет військової допомоги на суму 1 мільярд доларів, зброя з якого постачається зі складів армії США. Додатково, в рамках Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), буде виділено ще 6 мільярдів доларів для придбання допомоги Україні від американської оборонної промисловості.

За словами Остіна, це найбільший пакет військової допомоги, про який оголошено на сьогодні. Він включатиме перехоплювачі для систем Patriot і NASAMS, системи протидії дронам, значну кількість артилерійських боєприпасів і зенітні снаряди.

Раніше про плани США оголосити пакет на 6 мільярдів доларів повідомляло видання Politico. Президент США Джо Байден 24 квітня підписав ухвалений Конгресом пакет законодавства, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні та іншим союзникам США.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини