Головна / Війна в Україні / Вбиті у Німеччині українці були військовими, які проходили лікування – МЗС

Вбиті у Німеччині українці були військовими, які проходили лікування – МЗС

2024/04/29 - 00:38
Вбиті у Німеччині українці були військовими, які проходили лікування – МЗС

У МЗС України підтвердили інформацію про те, що двоє вбитих у Німеччині українців були військовослужбовцями, які відновлювалися у Баварії після поранень.

Джерело: коментар МЗС для ЗМІ

Деталі: Йдеться про резонансне подвійне вбивство, скоєне 27 квітня в місті Мурнау-ам-Штафельзее, де на території місцевого торгівельного центру були знайдені двоє громадян України, чоловіки 1987 та 2001 років народження, зі смертельними ножовими пораненнями.

Дослівно МЗС: "За попередніми даними, загиблі громадяни були військовослужбовцями, які проходили медичну реабілітацію в Німеччині. Українські консули уточнюють інформацію щодо підрозділів, у яких служили загиблі, та встановлюють звʼязок із їхніми рідними".

Більше деталей: Дипломати також підтвердили інформацію про те, що затриманим за підозрою у скоєнні цього вбивства виявився росіянин.

У пресслужбі МЗС уточнюють, що міністр Дмитро Кулеба доручив тримати справу на особливому контролі та "перебувати у постійному контакті з правоохоронними органами ФРН, аби вбивця поніс покарання за всією суворістю закону". Він також висловив вдячність німецьким правоохоронцям за оперативне затримання підозрюваного.

 

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини