Головна / Війна в Україні / Спецслужби РФ підготували інформаційну кампанію звинувачення України у торгівлі зброєю в Африці

Спецслужби РФ підготували інформаційну кампанію звинувачення України у торгівлі зброєю в Африці

2024/04/18 - 08:32
Спецслужби РФ підготували інформаційну кампанію звинувачення України у торгівлі зброєю в Африці

ГУР в офіційному телеграм каналі інформує:

У москві готують провокацію проти України, повʼязану нібито з незаконним обігом західної зброї в Африці
 
👤 На тлі послаблення позицій росії та її проксі-сил на Африканському континенті, ворожі спецслужби готують чергову інформаційну спецоперацію, спрямовану проти нашої держави.
 
☝️ Зокрема, кремль намагатиметься звинуватити українських спецпризначенців у нібито використанні зброї іноземного походження під час бойових дій у Республіці Судан.
 
📄 Для цього російські пропагандисти планують оприлюднити  в  ЗМІ, зокрема у лівійських, замовні публікації та сфабриковані знімки «трофейної» зброї американського походження, раніше захопленої найманцями так званої ПВК «ваґнер» під час війни в Україні.
 
❗️ Мета подібних публікацій ― дискредитація України та партнерів; звинувачення західних союзників у безконтрольному обігу зброї за участі України.
 
☝️ Також кремль намагатиметься акцентувати увагу, що елітні українські спецпідрозділи беруть участь у бойових діях в Африці в той період, коли росія веде геноцидну війну в самій Україні.
 
👉 Водночас у звʼязку релігійними святами, що тривають у мусульманському світі, зокрема й у частині країн Африки, російські спецслужби були змушені фабрикувати необхідні фотоматеріали на території білорусі.
 

Підкреслюємо, що Україна та її Сили Оборони продовжують діяти виключно в межах міжнародного права та статуту ООН, з повагою до суверенітету всіх країн та не мають жодного стосунку до будь-яких незаконних дій, повʼязаних з незаконним обігом зброї.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини