Головна / Статті / Використання сервісу ОЛХ-доставка: зручність, безпека та швидкість

Використання сервісу ОЛХ-доставка: зручність, безпека та швидкість

2023/05/30 - 02:04
Використання сервісу ОЛХ-доставка: зручність, безпека та швидкість

В усі часи основою успішної торгівлі була довіра між покупцем і продавцем. У сучасному онлайн-просторі це правило залишається незмінним, а ОЛХ-доставка вносить вагомий вклад у підвищення цієї довіри. Відтепер замість передоплати та тривоги за доставку, клієнти можуть спокійно обирати товари, знати, що вони захищені від шахрайства та сподіватися на швидку доставку.

Як працює ОЛХ-доставка

Розбираємося в ОЛХ-доставці: механізм роботи

Сервіс ОЛХ-доставка – це проста та ефективна система, що дозволяє купувати товари без передоплати та отримувати їх у відділенні Нової пошти по всій Україні. Покупець вибирає товар на ОЛХ, вказує дані своєї банківської карти в онлайн-формі, після чого потрібна сума блокується, але не перераховується продавцю.

Коли продавець відправляє товар через Нову пошту, покупець отримує можливість оглянути його. Якщо все влаштовує, товар забирається, а гроші перераховуються продавцю.

ОЛХ-доставка

Плюси використання ОЛХ-доставки: безпека та зручність

Використання сервісу ОЛХ-доставка надає ряд значних переваг:

 1. Оплата тільки після огляду товару: Гроші перераховуються продавцю тільки після отримання та огляду товару покупцем.

 2. Безпека та захист: Надійних продавців можна визначити за позначкою ОЛХ-доставка, що знижує ризик шахрайства.

 3. Конфіденційність: Операції проводяться без розголошення номера банківської карти.

 4. Швидка та надійна доставка: Використовується Нова пошта - найбільша українська служба доставки з широкою мережею обслуговування.

 5. Миттєве повернення грошей: В разі відмови від товару, блоковані кошти на карті миттєво повертаються покупцеві.

 6. Висока швидкість: 80% продавців відправляють товар протягом 24 годин після отримання замовлення.

 

Придбання товарів з ОЛХ-доставка і фінансові операції

Усі фінансові операції здійснюються через національний сервіс миттєвих грошових переказів UAPAY. Ця компанія пройшла сертифікацію за стандартами безпеки міжнародних платіжних систем VISA/Mastercard, що є додатковою гарантією захисту коштів покупців.

придбати товар з ОЛХ-доставкою

Як робити покупки на ОЛХ з доставкою: крок-за-кроком

 • Покупки на ОЛХ: процес замовлення з доставкою

Придбання товару з доставкою на ОЛХ - процес, що набуває популярності з кожним днем. Цей керівництво допоможе вам крок за кроком виконати замовлення.

 • Пошук оголошень на ОЛХ для покупки з доставкою

Виберіть оголошення на ОЛХ, що має позначку "Купити з доставкою".

 • Введення даних для відправки: важливість безпеки вашої інформації

Вкажіть потрібні дані для відправки: ПІБ, контактний номер, місто (населений пункт) отримання, та вибране відділення Нової пошти. Зверніть увагу, що ваші дані є конфіденційними та не повинні передаватися третім особам.

 • Введення реквізитів банківської карти: гарантія безпеки платежів

Вкажіть реквізити банківської карти, включаючи номер картки, термін дії та CVV/CVC. Після цього ви отримаєте код у СМС для підтвердження операції.

 • Успішна оплата та блокування коштів

Після того, як ви побачите повідомлення "Оплата пройшла успішно", це означає, що ваші кошти заблоковано в сервісі UAPAY до підтвердження продавцем вашого замовлення.

 • Відправка товару: процес та відстеження

Продавець формує експрес-накладну і відправляє товар через Нову пошту. Номер експрес-накладної можна перевірити в особистому кабінеті на ОЛХ.

 • Отримання посилки: не забудьте про терміни

Коли посилка прибуде до відділення Нової пошти, вам потрібно буде назвати номер експрес-накладної і показати паспорт. Заберіть ваш товар протягом п'яти днів після доставки, інакше він буде повернений відправнику.

 • Скасування замовлення: важливі умови

Ви можете скасувати замовлення до моменту його підтвердження продавцем. Якщо продавець з якихось причин не підтверджує ваше замовлення, кошти будуть повернуті на вашу банківську карту протягом 5-6 днів.

 • Відстеження доставки: контролюйте процес

З допомогою номера експрес-накладної ви можете відстежувати статус доставки вашої посилки не тільки через особистий кабінет на сайті ОЛХ, але і у мобільному додатку, а також на сайті Нової пошти.

Оформлення покупок на ОЛХ з доставкою – процес, який може здатися складним на перший погляд, але з досвідом він стає все більш простим і зручним. Дотримуйтесь цього керівництва, і ви зможете з легкістю робити покупки з доставкою на ОЛХ.

Комплексний гайд: Як ефективно продавати товар через сервіс ОЛХ-доставка:

1. Підключення ОЛХ-доставки: 

Один із ключових моментів продажу товару через сервіс ОЛХ є включення послуги ОЛХ-доставка. Це можна зробити під час створення нового оголошення або при редагуванні вже існуючого. Ви просто вказуєте необхідну інформацію: місто, відділення Нової пошти для відправлення, параметри товару (вага та габарити), а також реквізити вашої банківської картки для отримання грошей. Цей крок значно збільшить привабливість вашого оголошення для покупців, оскільки поряд з ним з'явиться відзнака "Купити з доставкою".

2. Підтвердження оплати і формування експрес-накладної:

Після того, як покупець оплатить товар, вам потрібно підтвердити отримання оплати. За цим слідує формування експрес-накладної. Слід зазначити, що в рамках правил сервісу ОЛХ, ви маєте два дні на підтвердження замовлення, а ще три дні – на передачу товару в Нову пошту для подальшого відправлення.

3. Відправлення товару через Нову пошту:

На наступному етапі ви передаєте ваш товар у вказане відділення Нової пошти. Це ключовий момент, оскільки він забезпечує правильне та своєчасне доставлення товару до покупця.

4. Отримання оплати:

Останній крок у процесі продажу товару через ОЛХ-доставка – це отримання оплати. Ви отримаєте свої гроші після того, як покупець отримає товар у відділенні Нової пошти.

Пам'ятайте, ефективна організація процесу продажу через ОЛХ-доставка – це ключ до успішного та зручного обслуговування ваших покупців, а також до збільшення обсягу продажів.

ОЛХ-доставка: Важливі обмеження та вимоги до товарів

Вагові та габаритні обмеження при доставці товарів:

ОЛХ-доставка – це зручний сервіс, який дозволяє продавцям дістати свої товари до покупців. Однак при використанні цієї послуги варто пам'ятати про певні обмеження. По-перше, ви можете відправляти лише ті товари, які важать не більше 30 кг. Крім того, обсяг вантажу також має відповідати певним вимогам: найдовша сторона товару не повинна перевищувати 120 см.

Обмеження щодо ціни товару:

Іншим важливим обмеженням є ціновий діапазон товарів, які можуть бути доставлені за допомогою ОЛХ-доставки. Ціна товару повинна коливатися від 30 до 24 799 гривень.

Категорії товарів, на які не поширюється ОЛХ-доставка:

Певні категорії товарів не можуть бути доставлені за допомогою сервісу ОЛХ-доставка. Серед них:

 • товари з категорій бізнесу та послуг;
 • домашні тварини;
 • транспортні засоби;
 • автомобільні гуми, диски, колеса;
 • кімнатні рослини;
 • вікна, двері, дзеркала;
 • металопрокат;
 • оздоблювальні, фасадні, облицювальні матеріали;
 • велика побутова техніка (наприклад, холодильники, пральні та посудомийні машини);
 • електронні сигарети, вапорайзери.

Маючи на увазі ці обмеження, ви зможете ефективно використовувати сервіс ОЛХ-доставка для продажу своїх товарів.

Оплата послуги ОЛХ-доставка, відповіді на найпоширеніші питання:

Які банківські карти можна використовувати?

При оплаті за послуги ОЛХ-доставки важливо знати, що використовувати можна лише карти, які випущені українськими банками та підключені до міжнародних платіжних систем Visa або MasterCard. Також слід врахувати, що картки, випущені для фізичних осіб-підприємців, не підходять для оплати чи отримання коштів за проданий товар.

Оплата послуги ОЛХ-доставка: хто за неї платить?

Якщо ви користуєтесь ОЛХ-доставкою, будьте готові до того, що оплатити послугу, включаючи і випадки повернення товару, має покупець. Оплата здійснюється відповідно до діючих тарифів Нової пошти.

Є банківські комісії?

Майте на увазі, що банк може стягувати комісію за переказ коштів згідно з діючими умовами, що встановлені для вашої картки.

Які додаткові витрати?

Фінансовий партнер UAPAY встановив додаткову комісію для покупців:

 • Для власників карти Visa – 0,3% від вартості товару + 3 грн.
 • Для власників MasterCard – 0,45% від вартості товару + 3 грн.

Як розрахувати вартість OLX-доставки?

Під час оформлення покупки через сервіс ОЛХ, вартість доставки автоматично розраховується на основі даних про місто продавця і покупця, а також вагу та габаритів товару. Вартість доставки може змінитися під час отримання товару у відділенні Нової пошти, якщо були внесені якісь зміни до вказаних даних.

 

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини