Головна / Війна в Україні / РФ змістила фокус з Бахмута на інший напрямок - ISW

РФ змістила фокус з Бахмута на інший напрямок - ISW

РФ змістила фокус з Бахмута на інший напрямок - ISW

Російські пропагандисти змінили фокус з Бахмута на наступальну операцію окупантів під Мар'їнкою. Тепер вони вирішують між собою, хто більше контролює місто.

Про це повідомляє ISW.

Зазначається, що росіяни вже вирішують, хто буде відповідальним за успіхи, попри їхню відсутність.

"Кадирівці" проти "вагнерівців"

Аналітики Інституту передають, що російський воєнкор, наближений до злочинної ПВК "Вагнер" розповів, що головну роль в "успіхах" навколо Мар'їнки нібито відіграють солдати 150-ї та 20-ї мотострілецьких дивізій так званої "ДНР". Натомість інші пропагандисти запевняють, що батальйон "Спарта" та формування "Каскад" і "Русич" буцімто також брали участь в "успіхах" навколо Мар'їнки.

"Ці дискусії про успіхи збігаються з повідомленнями про прибуття чеченських сил, щоб взяти на себе відповідальність за донецький фронт і завершити захоплення Мар'їнки та інших населених пунктів у цьому районі", – йдеться у звіті.

В Інституті вважають, що така хвиля була запущена, щоб підірвати здатність Кадирова використовувати будь-які подальші досягнення для підвищення свого авторитету.

"Багато іррегулярних формувань можуть обуритися спробою Кадирова взяти на себе відповідальність за будь-які успіхи після місяців виснажливих наступальних дій", - йдеться у зведеннні.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини