Головна / OSINT / РФ перекинула до кордону з Норвегією й Фінляндією бомбардувальники

РФ перекинула до кордону з Норвегією й Фінляндією бомбардувальники

РФ перекинула до кордону з Норвегією й Фінляндією бомбардувальники

Російська Федерація перекинула до кордону з Норвегією й Фінляндією максимальну з 24 лютого 2022 року кількість стратегічних бомбардувальників. Вони здатні нести ядерну зброю.

Про це повідомляє The Barents Observer.

Видання повідомило, що російська авіація базується на авіабазі "Оленья" в Мурманській області. На супутниковому знімку, який був зроблений 7 травня на аеродромі, видно по два Ту-160 і Ту-22, 14 одиниць Ту-95, три транспортні Ан-22 (або Ан-12), літак-заправник Іл-78 та три гелікоптери.

Як Ту-160, так і Ту-95 здатні нести ядерні боєголовки. Центральне сховище ядерних боєголовок Росії, Велике Рамозеро, розташоване за 10 км від авіабази "Оленья".

Саме з цієї авіабази останнім часом російські літаки здійснюють польоти для обстрілів України крилатими ракетами. 

Літаки можуть бути підняті в повітря в найкоротші терміни. Це дає Норвегії і Фінляндії коротше попередження для підняття в повітря винищувачів для виявлення польотів поблизу повітряного простору цих країн. Наприкінці квітня НАТО підняла в повітря пару винищувачів F-35 назустріч групі з семи російських літаків, зокрема двох бомбардувальників Ту-160, які пролітали над міжнародним повітряним простором на північ від норвезького регіону Фіннмарк.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини