Головна / Війна в Україні / Пригожин обіцяє росіянам взяти Київ, якщо стане головнокомандувачем

Пригожин обіцяє росіянам взяти Київ, якщо стане головнокомандувачем

Пригожин обіцяє росіянам взяти Київ, якщо стане головнокомандувачем

Керівник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин обіцяє росіянам, що, якщо його призначать головнокомандувачем ЗС РФ, він зможе взяти Київ менше ніж за два тижні.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

В розмові зі знайомим росіянином окупант розповів, що Пригожин за умови обрання його головнокомандувачем, обіцяє взяти Київ за 12 днів.

Крім того, під час розмови чоловіки обурюються тому, що керівництво знає звідки до Бєлгородської області заходять російські військові з добровольчого корпусу та з легіону "Свобода Росії", однак не попереджують про це своїх солдат, які там обороняють кордон РФ.

Один з росіян розповів про погане забезпечення територіальної оборони в Бєлгородській області, в якої, за словами співрозмовника, нема чим стріляти.

Приватна військова компанія "Вагнера"

ПВК "Вагнера" воює на боці РФ під керівництвом Пригожина. Їхні основні сили вже понад 10 місяців сконцентровані на Бахмутському напрямку, однак марно. Попри відчайдушні спроби росіян, взяти місто їм досі не вдалось.

Ми повідомляли, що нещодавно між керівником ПВК "Вагнера" і керівництвом МО РФ виник конфлікт, після того, як міністерство заборонила Пригожину набирати в'язнів до своєї "армії". Водночас цим стало займатися російське Міністерство оборони під прикриттям приватної військової компанії, яку безпосередньо пов’язують із міністром оборони.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини