Головна / Війна в Україні / Польська прокуратура перевіряє на причетність до вторгнення в Україну ексканцлера Німеччини Шредера

Польська прокуратура перевіряє на причетність до вторгнення в Україну ексканцлера Німеччини Шредера

2023/05/11 - 22:02
Польська прокуратура перевіряє на причетність до вторгнення в Україну ексканцлера Німеччини Шредера

Шредер міг використовувати свій вплив у сфері російської енергетики, щоб згодом можна було чинити тиск на Євросоюз та Україну.

Прокуратура Польщі почала розслідування стосовно ролі екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера у російському вторгненні в Україну.

Про це інформує радіостанція RMF FM із посиланням на власні джерела.

У повідомленні вказується, що Національна прокуратура Польщі отримала повідомлення про те, що Герхард Шредер може бути причетним до вчинення злочину та включила його особу. Розслідуванням справи Шредера займається Мазовецький відділ Національної прокуратури, який спеціалізується на боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Повідомляється, що колишній канцлер міг використовувати свій вплив у сфері російської енергетики, щоб згодом модна було чинити тиск на Євросоюз та Україну. Слідчі також хочуть розслідувати, яку саме роль відігравав колишній канцлер у вторгненні.

Видання повідомляє, що попри початок вторгнення РФ в Україну, Шредер "не дистанціювався від Кремля і продовжував обіймати посади в російських енергетичних компаніях".

Також у повідомленні вказується, що Польща почала розслідування стосовно Шредера за погодженням з українською стороною. Наразі по цій справі опитано вже майже дві тисячі свідків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер викликав хвилю критики після того, як у німецькі ЗМІ потрапили його фотографії з прийому 9 травня в російському посольстві.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини