/
Головна / Cвіт / Йорданія закликала США розгорнути на своїй території ППО Patriot

Йорданія закликала США розгорнути на своїй території ППО Patriot

2023/10/31 - 01:55
Йорданія закликала США розгорнути на своїй території ППО Patriot

Йорданія закликала США розгорнути системи протиповітряної оборони Patriot, щоб зміцнити оборону своїх кордонів на тлі загострення регіональної напруги.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми попросили американську сторону допомогти зміцнити нашу систему оборони за допомогою зенітно-ракетних комплексів Patriot", - заявив бригадний генерал Мустафа Хіярі, представник армії Йорданії.

США вже раніше розміщували системи Patriot у країні з 2013 року після повстання у сусідній Сирії.

Хіярі також спростував повідомлення у соціальних мережах про те, що Пентагон використав свої бази для перевезення частини обладнання та зброї зі своїх складів до Ізраїлю, щоб зміцнити його оборону після вторгнення бойовиків ХАМАС.

За останні тижні Сполучені Штати направили на Близький Схід значну кількість військово-морських сил, у тому числі два авіаносці та кораблі підтримки, а також збільшили чисельність військ у регіоні на тисячі осіб.

Розширення наземної операції Ізраїлю

7 жовтня терористи ХАМАС несподівано атакували Ізраїль. Бойовики вбивали, а також викрадали військових та цивільних мешканців. Після цього Ізраїль почав регулярно обстрілювати бази бойовиків у секторі Газа.

27 жовтня Ізраїль почав посилено атакувати Газу. Також в Армії оборони Ізраїлю заявили про розширення наземної операції.

При цьому в ЦАХАЛі повідомили, що вночі 30 жовтня до Сектору Газа було відправлено додаткові війська для продовження операції.


Читайте також:
Палата представників США ухвалила законопроєкт про 14,3 мільярда доларів допомоги Ізраїлю, але не Україні
2023/11/03 - 03:24
Палата представників США ухвалила законопроєкт про 14,3 мільярда доларів допомоги Ізраїлю, але не Україні

Палата представників США ухвалила законопроєкт про надання Ізраїлю допомоги в розмірі 14,3 мільярда доларів, оскільки він веде війну проти ХАМАС – цей крок ...

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

ГОЛОВНІ НОВИНИ
ОСТАННІ НОВИНИ
Всі новини