Головна / Політика / Голова МЗС Угорщини виступить на російському форумі ПМЕФ

Голова МЗС Угорщини виступить на російському форумі ПМЕФ

2023/06/14 - 23:47
Голова МЗС Угорщини виступить на російському форумі ПМЕФ

Голова МЗС Угорщини Петер Сіярто відвідає захід у рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), який є найбільшим подібним у Росії, але ігнорується західними лідерами після російської агресії проти України 2014 року.

Про це йдеться у програмі ПМЕФ.

Виступ Сіярто запланований на панелі "Енергетика ХХІ століття: виклики теперішнього – можливості майбутнього". Разом з Сіярто там виступатимуть російські посадовці у сфері енергетики та колишня голова МЗС Австрії Карін Кнайсль, відомою тим, що на її весіллі танцював Путін.

В свою чергу речник МЗС Угорщини Мате Пачолай заявив, що Сіярто дійсно виступатиме на російському форумі, де представлятиме позицію, що "війна і безглузде вбивство людей повинні бути негайно припинені і повинні початися мирні переговори".

Цього річ на форумі не виступатимуть навіть лідери країн, які вважаються лояльними до Кремля. Так, брати участь відмовились президент Бразилії Лула да Сілва, лідер Сербської Республіки Мілорад Додік та президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

Майже всі західні лідери та бізнесмени ігнорують ПМЕФ після початку російської агресії проти України.

Минулого року форум був проігнорований Західними лідерами, натомість там були представники "Талібану", який вважається у Росії терористичною організацією, а також ватажки "ДНР" та "ЛНР".

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини