Головна / Війна в Україні / У Росії в дев'ять разів більше загиблих. Маляр розповіла про втрати ворога за двома напрямками

У Росії в дев'ять разів більше загиблих. Маляр розповіла про втрати ворога за двома напрямками

2023/06/14 - 19:20
У Росії в дев'ять разів більше загиблих. Маляр розповіла про втрати ворога за двома напрямками

Втрати України неспівмірно менші у порівнянні з російськими. Зокрема, на ділянці "Хортиця" ворог втратив майже в дев'ять разів більше бійців загиблими, ніж українські захисники.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Вона наголосила, що жодна зі сторін не оприлюднює свої втрати, щоб противник не міг орієнтуватися та підлаштовувати свої плани.

"Загалом, щоб було зрозуміло, протягом всієї війни, в тому числі і протягом повномасштабного вторгнення у нас в рази менше втрат", - сказала заступниця міністра оборони.

Для прикладу Маляр навела цифри, отримані за минулий тиждень протягом проведення наступальних дій у зонах об'єднаних стратегічних угруповань військ "Хортиця" і "Таврія".

"Щодо "Хортиці" - у ворога загиблих у 8,73 раза більше... Якщо говорити про "Таврію" - там загиблих у ворога в 5,3 раза більше, ніж у нас", - зауважила вона.

Маляр наголосила, що втрати України неспівмірно менші, ніж у Росії.

Втрати Росії у війні проти України

Згідно з даними Генштабу ЗСУ, російська армія втратила вже понад 217 тисяч своїх військових в Україні від початку повномасштабного наступу. Лише за останню добу наші бійці знищили ще 680 загарбників.

На початку червня секретар РНБО Олексій Данілов зазначав, що Росія втратила у Бахмуті у 7,5 разів більше військових, ніж Україна. За його словами, втрати окупантів у Бахмуті з вересня минулого року склали майже 23 тисяч осіб лише вбитими.

Також у Міноборони Британії повідомляли, що в Бахмуті на кожні 48 см завойованих позицій убито або поранено одного російського солдата.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини