Головна / Війна в Україні / "Це не від сміливості": у ГУР розповіли про вміст валіз, які носять за Путіним

"Це не від сміливості": у ГУР розповіли про вміст валіз, які носять за Путіним

2023/10/23 - 04:20
"Це не від сміливості": у ГУР розповіли про вміст валіз, які носять за Путіним

Україна не має підстав додатково переживати через все нові ядерні погрози, які постійно лунають з боку представників російської влади.

Таку думку висловив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, інформує Еспресо.

Він прокоментував ситуацію, коли під час зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном в оточені російського диктатора Путіна було помічено офіцерів з валізами.

"За Путіним різні валізи носять, не тільки ядерні. І це напевно не тому, що він такий сміливий", – прокоментував Юсов.

Він зазначив, що російська влада вже використала проти України всі можливі озброєння, крім ядерного, тому зайвий раз переживати через. Погрози не варто.

"Україна в цьому контексті не має підстав додатково переживати, бо вся номенклатура озброєння, яку держава-терорист РФ та її нацистський уряд могли використати, вже використано", - сказав він.

Крім того, сов заявив, що постійні погрози ядерною зброєю вже "перегнули палку" і шантаж вже не працює як це було раніше.

"Ядерна зброя по всьому світу – це зброя стримування. Тобто вона працює саме як елемент не застосування, а елемент стримування від зовнішніх загроз. Спроби Росії та її божевільних диктаторів перетворити зброю стримування на якусь реальну загрозу... Звичайно, світ просто так за цим спостерігати не буде, але й вестись на такий дешевий пропагандистський шантаж та гру теж не буде, я впевнений”, – резюмував Юсов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що диктатора Путіна після зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпіном 18 жовтня зняли на відео у супроводі офіцерів із так званою ядерною валізою.

Крім того, ми раніше інформували, що у МЗС України заявили що відкликання Росією ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань є провокацією держави-агресорки, спрямованою на посилення ядерного шантажа.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини