Головна / Війна в Україні / Після контрнаступу союзники змушуватимуть Україну до "перемирʼя" з РФ - The Guardian

Після контрнаступу союзники змушуватимуть Україну до "перемирʼя" з РФ - The Guardian

2023/04/23 - 20:38
Після контрнаступу союзники змушуватимуть Україну до "перемирʼя" з РФ - The Guardian

Попри майбутній успішний контрнаступ ЗСУ, російські війська збережуть за собою значні позиції на східному напрямку та в Криму, а союзники будуть змушувати Україну до "перемирʼя" з Росією та заморожування бойових дій.

Про це пише The Guardian, приводячи думку свого заступника редактора Саймона Тісдалла

повідомляє Фокус.

"Західні прихильники Києва почнуть наполягати на припиненні вогню або "тривалому перемир’ї" в очікуванні довгострокового врегулювання. Китай теж братиме участь у цьому", — зазначає Саймон Тісдалл.

На його думку, вогонь справді зупинять, українські біженці почнуть повертатися додому, проте остаточне повернення земель доведеться відкласти. Путін також "збереже свої позиції" та залишиться при владі, вважає Саймон Тісдалл.

США та Євросоюз тим часом зможуть заявити, що "суверенна незалежність демократичної України і світовий порядок, заснований на правилах, врятовано". Проте Польща та країни східної Європи так не вважатимуть. Окрім цього, буде загальмовано рух України до НАТО і ЄС, а частина українців відчуватимуть себе зрадженими, вважає журналіст.

"Путін залишиться при владі, попри численні жорстокі злочини. Проте подобається нам це чи ні, але такий результат видається найбільш вірогідним", – додає Тісдалл.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини