Головна / Новини Світу / Переговори між Ізраїлем та ХАМАС щодо заручників зірвалися

Переговори між Ізраїлем та ХАМАС щодо заручників зірвалися

2023/10/30 - 17:45
Переговори між Ізраїлем та ХАМАС щодо заручників зірвалися

Переговори представників Ізраїлю та ХАМАС щодо звільнення заручників зайшли в глухий кут, оскільки бойовики відмовилися гарантувати, що відпустять велику кількість іноземців.

Про це повідомляє NBC News.

Видання уточнює, що інформацію про причину провалу переговорів надав неназваний колишній американський чиновник.

"ХАМАС наполягає на отриманні палива... Ізраїльська та американська сторони, а також інші країни хочуть звільнити велику кількість своїх громадян", - розповів він.

При цьому ексчиновник з США та неназваний ізраїльський дипломат заявили виданню, що переговори провалилися перед тим, як Ізраїль вирішив розширити свою наземну операцію у Секторі Газа у п'ятницю, 27 жовтня.

"У четвер переговори йшли дуже добре, і переговорники сподівалися, що у вихідні вдасться досягти угоди. Однак на початку п'ятниці виникли розбіжності, які призвели до того, що переговори зупинилися", - заявив дипломат.

За даними NBC, переговори між Ізраїлем та ХАМАС про звільнення 239 заручників, у тому числі дітей та старих людей, тривають з того часу, як бойовики вторглися до Ізраїлю 7 жовтня. Приблизно половина полонених - це люди з паспортами 25 іноземних держав.

Розширення наземної операції Ізраїлю

Нагадаємо, у п'ятницю, 27 жовтня, Ізраїль почав посилено атакувати Сектор Газа. Також в Армії оборони Ізраїлю заявили про розширення наземної операції.

При цьому, як зазначають у ЦАХАЛ, у ніч проти 30 жовтня до Сектору Газа відправили додаткові війська для продовження операції.

Територію Сектору Газа атакують не лише за допомогою наземних сил, для цього також залучають авіацію та флот.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Alex Leeroy 2023-10-30 14:50:07.168 +0000 UTC

It's concerning to hear about the current impasse in negotiations.
The safety and well-being of hostages, especially children and the elderly, should always be the top priority. It's imperative that both sides find a way to resolve their differences and ensure the safe release of all involved.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини