Головна / Політика / Бразильський президент пропонує посередництво у війні в Україні на G7.

Бразильський президент пропонує посередництво у війні в Україні на G7.

2023/05/10 - 12:43
Бразильський президент пропонує посередництво у війні в Україні на G7.

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва знову заявив про своє бажання виступити посередником у мирних переговорах України та рф. Він хоче обговорити це питання на саміті країн G7 в Японії.

Про це повідомляє видання Metropoles.
 

Бразильський лідер під час зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів заявив, що мир в Україні може бути досягнутий шляхом переговорів. На його думку, Бразилія допоможе знайти «золоту середину».
 

«Україна фактично не може змиритися з окупацією своєї території, вона має чинити опір. Європейський союз має рацію в прийнятому рішенні (підтримувати Україну), а Бразилія та інші країни мають рацію в бажанні знайти золоту середину. Я думаю, що це можливо. Якби я вірив, що це неможливо, я б не взявся за це»

Він заявив, що вже обговорював урегулювання «українського конфлікту» з лідерами Китаю, Великої Британії та Нідерландів. Також президент Бразилії збирається підняти цю тему під час зустрічей на полях саміту G7, який відбудеться в Японії.

На саміті G7 Україна буде на першому місці порядку денного. Японські офіційні особи знаходяться на завершальній стадії визначення порядку денного саміту «Великої сімки» в Хіросімі.

Читайте також:

Щоб залишити коментар, будь ласка, авторизуйтесь.

Популярні новини
Останні новини
Подивитись всі новини